Misky a mísy Tescoma

Dnes vám nabízíme 123 produktů v kategorii Misky a mísy - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma FOOD 1.0 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza 4FOOD 1.0 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza 4FOOD 1.0 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Mísa plastová DELÍCIA ¤ 22 cm

Misky a mísy

TESCOMA Mísa plastová DELÍCIA ¤ 22 cm, 2.5 l bílá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Mísa plastová DELÍCIA ¤ 22 cm, 2.5 l bílá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Mísa plastová DELÍCIA ¤ 18 cm

Misky a mísy

TESCOMA Mísa plastová DELÍCIA ¤ 18 cm, 1.5 l bílá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Mísa plastová DELÍCIA ¤ 18 cm, 1.5 l bílá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.