Zboží Tescoma

TOP zboží Tescoma, celkem nalezeno 1346 produktů Tescoma.

Tescoma Sada VISION, 10 dílů

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada VISION, 10 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada VISION, 10 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Sada TULIP, 11 dílů

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada TULIP, 11 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada TULIP, 11 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Sada AMILA, 9 dílů

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada AMILA, 9 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada AMILA, 9 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Tlakový hrnec GREEN CONTROL DUO 4.0 a 6.0 l

Tlakové hrnce

Souprava tlakových hrnců se systémem GREEN CONTROL pro přesnou kontrolu tlaku uvnitř nádoby. Umožňuje vaření při nízkém nebo vysokém tlaku, je vynikající pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů s maximální úsporou energie. Souprava obsahuje dvě nádoby a univerzální poklici, je opatřena 4 pojistkami pro bezpečné použití a masivními rukojeťmi.

...

Tescoma Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ DUO 4.0 a 6.0 l

Tlakové hrnce

Souprava tlakových hrnců BIO EXCLUSIVE+ Duo obsahuje dvě nádoby 4.0 + 6.0 l a univerzální poklici. Tlakový hrnec je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, umožňuje vaření pří nízkém nebo vysokém tlaku, je ideální pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů.

...

Tescoma Sada PRAKTICA, 11 dílů

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada PRAKTICA, 11 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada PRAKTICA, 11 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Sada HOME PROFI

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada HOME PROFI, 9 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada HOME PROFI, 9 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Tlakový hrnec PRESIDENT 4.0 l

Tlakové hrnce

TESCOMA Tlakový hrnec PRESIDENT 4.0 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Tlakový hrnec PRESIDENT 4.0 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Tlakový hrnec PRESTO DUO 4.0 a 6.0 l

Tlakové hrnce

Souprava tlakových hrnců PRESTO DUO obsahuje dvě nádoby 4.0 plus 6.0 l a univerzální poklici. Tlakové hrnce jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, umožňují vaření pří nízkém nebo vysokém tlaku, jsou ideální pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů. Tlakové hrnce jsou vybaveny 4 pojistkami pro bezpečné použití a opatřeny masivními rukojeťmi.<...

Tescoma Sada PRESTO, 11 dílů

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada PRESTO, 11 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada PRESTO, 11 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Blok na nože AZZA

Bloky na nože

TESCOMA Blok na nože AZZA, se 6 noži za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Blok na nože AZZA, se 6 noži Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma BIO EXCLUSIVE+ 7.5 l

Tlakové hrnce

Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE plus je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, umožňuje vaření pří nízkém nebo vysokém tlaku, je ideální pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů. Tlakový hrnec je vybaven 4 pojistkami pro bezpečné použití a opatřen masivními rukojeťmi.

...

Tescoma tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ 6.0 l

Tlakové hrnce

Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, umožňuje vaření pří nízkém nebo vysokém tlaku, je ideální pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů. Tlakový hrnec je vybaven 4 pojistkami pro bezpečné použití a opatřen masivními rukojeťmi.

...

Tescoma Tlakový hrnec PROMINENT DUO 4.0 a 6.0 l

Tlakové hrnce

TESCOMA Tlakový hrnec PROMINENT DUO 4.0 a 6.0 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Tlakový hrnec PROMINENT DUO 4.0 a 6.0 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Tlakový hrnec PRESIDENT 6.0 l

Tlakové hrnce

TESCOMA Tlakový hrnec PRESIDENT 6.0 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Tlakový hrnec PRESIDENT 6.0 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Fondue SIESTA, pro 6 osob

Fondue

TESCOMA Fondue SIESTA, pro 6 osob za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Fondue SIESTA, pro 6 osob Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Jídelní příbor TOSCANA

Příbory

TESCOMA Jídelní příbor TOSCANA, souprava 24 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Jídelní příbor TOSCANA, souprava 24 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma DELÍCIA 1l

Misky a mísy

Vynikající pro podávání dortů a moučníků, s posunovací lopatkou pro jejich snadné servírování na talíř. Vyrobeno z prvotřídního odolného nylonu, rukojeť z kvalitního plastu.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.