Zboží Tescoma

TOP zboží Tescoma, celkem nalezeno 1388 produktů Tescoma.

Tescoma Sada TULIP, 11 dílů

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada TULIP, 11 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada TULIP, 11 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Sada VISION, 10 dílů

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada VISION, 10 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada VISION, 10 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ DUO 4.0 a 6.0 l

Tlakové hrnce

Souprava tlakových hrnců BIO EXCLUSIVE+ Duo obsahuje dvě nádoby 4.0 + 6.0 l a univerzální poklici. Tlakový hrnec je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, umožňuje vaření pří nízkém nebo vysokém tlaku, je ideální pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů.

...

Tescoma Sada AMILA, 9 dílů

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada AMILA, 9 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada AMILA, 9 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Tlakový hrnec GREEN CONTROL DUO 4.0 a 6.0 l

Tlakové hrnce

Souprava tlakových hrnců se systémem GREEN CONTROL pro přesnou kontrolu tlaku uvnitř nádoby. Umožňuje vaření při nízkém nebo vysokém tlaku, je vynikající pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů s maximální úsporou energie. Souprava obsahuje dvě nádoby a univerzální poklici, je opatřena 4 pojistkami pro bezpečné použití a masivními rukojeťmi.

...

Tescoma Blok na nože AZZA

Bloky na nože

TESCOMA Blok na nože AZZA, se 6 noži za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Blok na nože AZZA, se 6 noži Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Tlakový hrnec PRESTO DUO 4.0 a 6.0 l

Tlakové hrnce

Souprava tlakových hrnců PRESTO DUO obsahuje dvě nádoby 4.0 plus 6.0 l a univerzální poklici. Tlakové hrnce jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli, umožňují vaření pří nízkém nebo vysokém tlaku, jsou ideální pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů. Tlakové hrnce jsou vybaveny 4 pojistkami pro bezpečné použití a opatřeny masivními rukojeťmi.<...

Tescoma tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ 6.0 l

Tlakové hrnce

Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, umožňuje vaření pří nízkém nebo vysokém tlaku, je ideální pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů. Tlakový hrnec je vybaven 4 pojistkami pro bezpečné použití a opatřen masivními rukojeťmi.

...

Tescoma Sada PRAKTICA, 11 dílů

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada PRAKTICA, 11 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada PRAKTICA, 11 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Kastrol VISION s poklicí ø 26 cm 6 5 l

Hrnce

Nerezové kastroly Tescoma Vision jsou exkluzivní kuchyňské kastroly pro náročné profesionální i domácí použití. Masivní provedení a dokonalé zpracování všech detailů ocení každý kuchař. Mladistvý moderní vzhled řadí tyto kastroly mezi nejžádanější. Kastroly Tescoma Vision jsou vybaveny pevnými nerezovými úchyty, které se dobře drží a při správném užívání ...

Tescoma BIO EXCLUSIVE+ 7.5 l

Tlakové hrnce

Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE plus je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, umožňuje vaření pří nízkém nebo vysokém tlaku, je ideální pro rychlou a současně šetrnou přípravu pokrmů. Tlakový hrnec je vybaven 4 pojistkami pro bezpečné použití a opatřen masivními rukojeťmi.

...

Tescoma Sada HOME PROFI

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada HOME PROFI, 9 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada HOME PROFI, 9 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Tlakový hrnec PRESIDENT 4.0 l

Tlakové hrnce

TESCOMA Tlakový hrnec PRESIDENT 4.0 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Tlakový hrnec PRESIDENT 4.0 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma DELÍCIA 1l

Misky a mísy

Vynikající pro podávání dortů a moučníků, s posunovací lopatkou pro jejich snadné servírování na talíř. Vyrobeno z prvotřídního odolného nylonu, rukojeť z kvalitního plastu.

...

Tescoma Sada PRESTO, 11 dílů

Sady nádobí na vaření

TESCOMA Sada PRESTO, 11 dílů za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sada PRESTO, 11 dílů Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Kastrol VISION s poklicí ø 28 cm 8 5 l

Hrnce

Luxusní kuchyňské nádobí pro profesionální a domácí použití, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli. Sklonerezová poklice, masivní sendvičové dno a nerezové úchyty pro komfortní vaření.

...

Tescoma Hrnec VISION s poklicí ¤ 26 cm

Hrnce

Luxusní kuchyňské nádobí pro profesionální a domácí použití, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli. Sklonerezová poklice, masivní sendvičové dno a nerezové úchyty pro komfortní vaření.

...

Tescoma Plynový hořák SIESTA

Fondue

Prvotřídní plynový hořák pro komfortní a bezpečnou přípravu masového, sýrového a čokoládového fondue v soupravě Fondue SIESTA pro 6 osob.

...

Tescoma Hrnec PRESTO s nálevkou a poklicí ¤ 18 cm

Hrnce

Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, opatřeno extra silným sendvičovým dnem a ergonomickými úchyty. Sklonerezová poklice s otvorem pro páru umožňuje dokonalou kontrolu vaření.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.