Creed 4: Black Flag

Vývojáři ze studia Ubisoft nelenili a předkládají nám další, v pořadí již šestou hru ze série Assassins Creed, tentokrát se vše vypovídajícím podtitulem Black Flag. Jak i název napovídá, podíváme se do Karibiku... Více

Porovnat ceny  od 396  v 6 obchodech

Popis zboží Creed 4: Black Flag

Vývojáři ze studia Ubisoft nelenili a předkládají nám další, v pořadí již šestou hru ze série Assassins Creed, tentokrát se vše vypovídajícím podtitulem Black Flag. Jak i název napovídá, podíváme se do Karibiku počátkem 18. století, do doby, kdy tamním vodám vládli ti nejslavnější piráti.

Edwarda Kenwaye, jenž je otcem Haythama Kenwaye, postavy známé z minulého dílu. Edward není zcela typickým hrdinou série, nežene ho vpřed ani víra v řád Asssasínů, ani pomsta, jako správný pirát miluje zvuk pořádně tlustého měšce a aspoň zpočátku budete plnit úkoly pro toho, kdo zaplatí více.

Creed 4: Black Flag

Karibik, jak ho představuje Assassins Creed, je nejrozsáhlejší svět v celé sérii, prosluněný, plný pláží, palem a průzračné vody. Navštívíte nepřeberné množství nezmapovaných malých ostrůvků, mayských ruin, námořních pevností a pašeráckých doupat. Samozřejmě nezůstanou pozadu ani velká města Havana, Nassau a Kingston. Novinkou je možnost podívat se s Edwardem pod hladinu moře, kde se skrývají vraky lodí plné pokladů - společně s nimi zde naleznete žraloky a jinou mořskou havěť toužící po vašem skalpu.

Edward neponechal nic náhodě a používá najednou hned dva meče, postupem času doplní výbavu o čtyři křesadlové pistole, které v případě jeho ohrožení spustí děsivou kanonádu. Nováčkem mezi zbraněmi jsou uspávací šipky a šipky zuřivosti. Postupem času si můžete v obchodech zakoupit i silnější verze těchto zbraní nebo v případě šipek prodloužit jejich účinnost.

Z kostí si můžete vyrobit šipky a z kůží různé zlepšováky pro Edwarda, například odolnější oblečení, vak na náboje, nebo dýmovnice a pouzdra pro křesadlové pistole. Až je budete mít po ruce všechny čtyři, uděláte z libovolného nepřítele ementál během okamžiku.

Velice záhy ovšem zjistíte, že potopit Fregatu není jen tak a bez úprav vašeho plavidla vás dokáže zaměstnat i skupinka dělových člunů. Musíte drancovat a plenit, získat zdroje a investovat. Kupte si více děl, vylepšete dělové koule, vyztužte si kýl a na záď si připravte výbušné sudy. Rozšiřte sklady pro kořist a střelivo, vytvořte větší prostor pro posádku. Hra nabízí spousty možností, jak koráb se jménem Kavka připravit na velké bitvy i proti celým konvojům.

V takovém případě získáte totiž pouze polovinu nákladu - musíte loď dostatečně poškodit a nalodit se na palubu. Před tím, než se sám Edward přesune, může se pokusit načechrat nepřátelskou posádku otočným dělem. Nalodění bude úspěšné pouze tehdy, když splníte zadané úkoly, většinou musíte pobít jen určitý počet britských nebo španělských vojáků. U větších plavidel je ale úkolů více, například je třeba zničit zásoby střelného prachu - ideálně tehdy, kdy se u sudů nachází nepřátelská jednotka.

Posádka již nejsou jen postavy na palubě a pokud po těžkém boji s konvojem zaznamenáte velké ztráty, je třeba pirátskou chásku doplnit. Můžete buď zachraňovat tonoucí se nešťastníky a nebo najímat piráty v krčmách po celém Karibiku.

S harpunou v ruce ulovíte různé druhy žraloků a když máte chuť na ještě větší rybičku, můžete si k lodi přitáhnout rovnou keporkaka.

Creed 4: Black Flag

Kdykoliv si můžete odskočit na pevnou zem a sbírat nespočet všudepřítomných truhel a fragmentů animu. Hledejte a poskládejte si příběh v láhvi, nacházejte známá historická místa a starobylé mayské kameny nebo jako správný pirát pátrejte podle nalezených mapek po vzácných pokladech, které krom peněz mohou obsahovat i unikátní vylepšení pro Kavku.

Zde vybudujete útočiště pro vaše přátele a získáte řadu výhod. Po bližším prozkoumání naleznete ve svém sídle unikátní templářskou zbroj. Je však chráněna několika zámky. Klíče od nich vlastní skupinka vysoce postavených templářů. Pomůžete assasínům, aby jste dostali šanci klíče získat? Volba je na vás.

Další popis produktu Creed 4: Black Flag

Píše se rok 1715 a Karibiku vévodí duch pirátství, jenž doslova vystavěl novou "Republiku" - jakési společenství neznající zákon, kde kvete korupce, chamtivost a násilí. A právě mezi těmito lotry a psanci je i náš hrdina; mladý bezohledný kapitán Edward Kenway. Otec jednoho z templářských vůdců Nathana Kenwaye a dědeček mladého asasína Connora. Tento pirát si svým bojem za slávu už vysloužil úctu legend kalibru Černovouse. Ovšem boj ho vtáhl do mnohem komplikovanějších záležitostí; do prastaré války mezi asasíny a templáři, právě té války, která může zničit úplně všechno. Příběh hry se bude točit kolem lodi Kavka, která se stane nejen vašim domovem, ale také smyslem vašeho života. Loď bude potřeba vybavit a budete muset sehnat její posádku.

Staňte se Edwardem Kenwayem, charismatickým, přesto však brutálním pirátským kapitánem, který byl vycvičen asasíny.

 • Co nás čeká?
 • Vítejte ve zlatém věku pirátství!
 • - Vykrádání vraků pod hladinou moře.
 • - Vraždění templářů v rozvíjejících se městech.
 • - Lov vzácných zvířat v nezkrotných džunglích.
 • - Pátrání po pokladech ve ztracených ruinách.
 • - Únik do skrytých zátočin.

Objevujte ten největší a nejrozmanitější svět Assassin's Creed, jaký byl kdy vytvořen.

Velte na své lodi Kavka a vrhněte hněv na každého, kdo ji spatří. Plundrujte a drancujte, abyste mohli Kavku vylepšit municí a vybavením, které je potřeba pro boj s nepřátelskými loděmi. Vylepšení lodě jsou pro Edwardův postup hrou velmi důležitá. Zaútočte na masivní galéry a bezostyšně se na ně naloďte, rekrutuje námořníky, aby se přidali k vaší posádce, a vydejte se na epické a neblaze proslulé dobrodružství.

Staňte při budování Republiky na Bahamách mezi legendárními jmény, jako je Černovous, Calico Jack a Benjamin Hornigold. Prožijte tak vskutku vypjaté události, které definovaly zlatý věk pirátství.

Bojujte navzájem nebo spolupracujte se svými přáteli v nelítostné a velmi dobře přijímané hře více hráčů.

Jiný popis produktu

Píše se rok 1715. Piráti vládnou Karibiku a založili vlastní nezákonnou republiku, kde je korupce, nenasytnost a krutost samozřejmostí.

Mezi těmito psanci je drzý mladý kapitán jménem Edward Kenway. Svým bojem o slávu a moc si vybudoval respekt u legend, třeba u slavného Blackbearda. Ale také se připletl do války mezi templáře a asisíny, která může zničit vše, co piráti vybudovali.

Creed 4: Black Flag

Edwardem Kenwayem, charismatickým, ale brutálním kapitánem pirátů, jenž byl cvičen asasíny. Edward může snadno měnit asasínskou skrytou čepel za kteroukoliv z nových zbraní, včetně čtyř křesadlových pistolí a dvěmi mačetami.

Objevte nejrosáhlejší a nejrůznorodější svět Assassin’s Creed, který byl kdy vytvořen.

 • Vítejte ve zlatém věku pirátství.
 • DRZÝ REBEL
 • PROZKOUMEJTE OTEVŘENÝ SVĚT PLNÝ PŘÍLEŽITOSTÍ
 • rabujte podvodní vraky
 • vražděte templáře v rozkvétajících městech
 • lovte vzácná zvířata v nezkrotné džungli
 • hledejte poklady ve ztracených ruinách
 • unikněte a ukryjte se do zátok
 • STAŇTE SE NEJOBÁVANĚJŠÍM PIRÁTEM KARIBIKU
 • OBJEVTE DRSNOU REALITU UKRYTOU ZA PIRÁTSKOU FANTASY
 • MULTIPLAYEROVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Vel svou loď jménem Jackdaw a zastraš všechny, které potkáš.

Přepadej a drancuj nepřátelské lodě, vylepšuj si loď novou municí a vybavením k boji proti nepřátelům na moři, bez vylepšování to daleko nedotáhnete.

Vyloďujte se na paluby masivních galeon, získávejte posádku a vydejte se na výpravu za hanebným dobrodružstvím.

Setkejte se s legendárním Blackbeardem, Calico Jackem a Benjaminem Hornigoldem, vytvoř si vlastní republiku na Bahamách a prožij události, které patří ke zlatému věku pirátství.

Bojujte či spolupracujte se svými přáteli v multiplayeru. Vyberte si z množství postav a bojujte na tématických a exotických mapách.