Zboží Avent

TOP zboží Avent, celkem nalezeno 252 produktů Avent.

Avent absorpcní vložky bavlnené prací 6ks

Prsní tampóny

Prací a znovu použitelné bavlněné vložky do podprsenky. Možno prát v pračce a sušit v sušičce.Vložky pro opakované použití mají bavlněnou přední vrstvu, která je měkká a jemná k pokožce, a absorpční výplň, která odvádí vlhkost z pokožky a zachycuje ji za zadní vrstvou. Vnější krajková úprava podtrhuje ženskost a zamezuje posouvání vložky.Vložky lze prát v...

Avent Prsní vložky jednorázové denní 60ks

Prsní tampóny

Komfortní a nenápadné• Maximálně pohodlné1. Neviditelné pod oblečením.Ultra tenké a tvarované. Samolepící pásek zamezuje posouvání vložky v podprsence.2. Ultra absorpční.Víc vrstev s vysokou absorpcí a vrstva, která zachytí vlhkost uvnitř vložky.3. Velmi měkká vrstva.Hedvábně jemné a prodyšné přírodní materiály. Dermatologicky testované.

...

Avent Hrneček první skutečný 260ml

Hrnky a pítka

První hrníček pro děti Philips AVENT. Revoluční uzávěr umožňuje pít bez náustku či brčka z každé strany, díky čemuž se dítě učí samo pít jako z normálního hrníčku. Nápoj začíná téct až po stlačení uzávěru dětskými ústy, takže se nemusíte bát. Úchyty ulehčují držení hrníčku a plastový kryt zaručuje hygienu. Ideální na cesty či výlety. Neobsahuje BPA.

...

Avent praktický dávkovac sušenéhomléka

Kojenecké láhve

Není vhodné předem si připravit teplý pokrm do lahvičky a pak jej po dlouhou dobu udržovat v termoboxu. Nejlepší je mít připravenou samotnou teplou vodu a pokrm připravit přímo na místě těsně před krmením.K tomu je ideální malý praktický dávkovač, který je uvnitř rozdělen na 3 oddělené části.

...

Avent Chránic prsních bradavek malý

Prsní tampóny

Chrániče bradavek AVENT jsou vyrobeny z tenkého měkkého silikonu a chrání bradavky před poškozením a popraskáním během kojení.

Tvar motýlých křídel umožní dítěti kontakt s pokožkou maminky. Dítě cítí pokožku a na chránič si snadno zvykne. Po uzdravení bradavek se dítě snadno vrátí k normálnímu kojení.

 • Zabraňují rozbolavění nebo popraskání...

Avent Prsní vložky jednorázové denní 30ks

Prsní tampóny

AVENT prsní vložky jednorázové denní jsou komfortní a nenápadné. Neviditelné pod oblečením, ultra tenké a tvarované. Samolepící pásek zamezuje posouvání vložky v podpresence. Obsahují více vrstev s vysokou absorpcí a vrstvu, která zachytívlhkost uvnitř vložky.

AVENT prsní vložky jednorázové denní jsou hedvábně jemné a prodyšné z přírodního materiálu...

Avent ELEKTRICKÁ ODSÁVAČKA MATEŘSKÉHO MLÉKA SCF 332/01

Odsávačky

Elektrická odsávačka mateřského mléka SCF332/01 Avent PhilipsVíce komfortu, více přirozeného mlékaKdyž jste v pohodlí a uvolněná, vaše mléko teče snadněji.

...

Avent láhev Natural PP 260ml

Kojenecké láhve

Ergonomický tvar láhve umožňuje maximální pohodlí při krmení.

...

Avent Prsní vložky jednorázové nocní 20ks

Prsní tampóny

Komfortní a nenápadné• Maximálně pohodlné1. Ochrana po celou nocŠiroký tvar a více vrstev zvyšuje absorpci. Dvojitý samolepící pásek zabraňuje posouvání vložky v podprsence. 2. Jednotlivé vrstvy navrženy tak, aby byla zajištěna ochrana při poloze v leže. 3. Ultra absorpční.Víc vrstev s vysokou absorpcí a vrstva, která zachytí vlhkost uvnitř vložky. 4. ...

Avent silik Airflex variabilní prutok

Dudlíky a šidítka

AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs.

 • dudlík na láhev AVENT s variabilním průtokem
 • průtok se reguluje natočením lahvičky v ústech dítěte
 • pro děti od 3 měsíců
 • dudlíky AVENT jsou nyní vyráběny z měkčího a slabšího silikonu
 • žebrování je prodlouženo a dudlík je o něco celk...

Avent láhev Natural skleněná 240ml

Kojenecké láhve

 • Tato láhev má speciálně navržený dudlík ve tvaru prsu pro přirozené přisátí.
 • 1x AVENT lahev NATURAL 240ml SKLENĚNÁ
 • 1x novorozenecký dudlík (1 otvor) od 0 měsíce
 • Pomáhá snadněji kombinovat kojení a krmení z lahve.
 • Dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení.
 • Krmení je ještě více přiroze...

Avent láhev Natural skleněná 120ml

Kojenecké láhve

AVENT Láhev 120ml natural skleněná - kojenecká lahvička s novorozeneckým širokým dudlíkem ve tvaru prsu, který podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení.

...

Avent 260ml Natural PP

Kojenecké láhve

Láhev AVENT 260ml Natural PP obsahuje dudlík se dvěma otvory a průhledné víčko. Přirozený způsob krmení z lahve - vyvinuto s více než 25 lety klinických zkušeností, novinka Philips AVENT Natural láhev je navržena tak, aby maminky mohly kombinovat kojení a krmení z láhve. Přirozené přilnutí a sací reakce - nová láhev má speciálně navržený dudlík ve tvaru p...

Avent Hrneček s brčkem 340ml od 18 měsíců

Hrnky a pítka

Avent Hrneček s brčkem má ochranu proti rozlití - ideální pro použití doma nebo na cestách. Obsahuje šroubovací víčko pro hygienické pití, odnímatelné měkké silikonové brčko - snadná výměna a odolné proti rozkousání. Snadné čištění a údržba, lze i sterilizovat.

...

Avent 125ml Natural PP

Kojenecké láhve

Naše nová lahev zaručuje přirozenější krmení pro vaše dítě i pro vás. Dudlík má inovativní design okvětních lístků a podporuje přirozené přisátí podobné jako u přisátí k prsu. Ulehčuje tak vašemu dítěti kombinaci krmení z prsu a láhve.

Dvoudílný antikolikový systém se skládá z dudlku AVENT a redukčního kroužku. Jedinečný pružný okraj dudlíku umožňuj...