Sencor SBM 1600

Dětská digitální chůvička DECT SENCOR SBM 1600 využívá akustickou + optickou signalizaci ztráty signálu (mimo dosah). Jedná se o set vysílače a přijímače dětské a rodičovské jednotky. Dosah ve volném prostoru až 400 metrů. Digitální bezdrátový přenos DECT 1,9 GHz bez šumu a rušení. Chůvička je vybavena 10 kanály s automatickým přelaďováním na kanál s... Více

Porovnat ceny  od 1 499  v 2 obchodech

Technické specifikace

Dosah 400 m
Provoz bez sítě Ano
Displej Ne
Melodie Ne
Typ chůvičky Digitální
Přenost obrazu Ne
Přenos oboustranný

Popis zboží Sencor SBM 1600

Dětská digitální chůvička DECT SENCOR SBM 1600 využívá akustickou + optickou signalizaci ztráty signálu (mimo dosah). Jedná se o set vysílače a přijímače dětské a rodičovské jednotky. Dosah ve volném prostoru až 400 metrů. Digitální bezdrátový přenos DECT 1,9 GHz bez šumu a rušení. Chůvička je vybavena 10 kanály s automatickým přelaďováním na kanál s nejlepším signálem. Režim VOX díky němuž se uskuteční přenos pouze tehdy, pokud dětská jednotka zaznamená zvuk. Možnost zpětného hovoru k dítěti. Měkké noční osvětlení na dětské jednotce. 5 úrovní hlasitosti na obou jednotkách. 8 úrovňová indikace zvuku na rodičovské jednotce LED diody. 5 úrovní nastavení citlivosti mikrofonu. Vestavěný mikrofon v dětské jednotce a reproduktor v rodičovské jednotce pro monitorování zvuku. Maximální provozní doba na baterie rodičovské jednotky činí 8 hodin a dětské jednotky 15 hodin.

Sencor SBM 1600

Další popis produktu Sencor SBM 1600

Detska chuvicka s kvalitnim digitalnim prenosem zvuku bez sumu a ruseni. S funkci zpetneho hovoru k diteti a jemneho nocniho osvetleni.

Jiný popis produktu

SENCOR SBM 1600 dětská chůvička Dětská chůvička s kvalitním digitálním přenosem zvuku bez šumu a rušení.S funkcí zpětného hovoru k dítěti a jemného nočního osvětlení.