Termoelastická matrace Sevilla - 200x90 cm

Termoelastická matrace Sevilla díky svým jedinečným vlastnostem poskytuje maximální pohodlí během spaní a relaxace. Vlivem tepla a váhy těla se mění pružnost a tvar matrace. Tyto vlastnosti zaručí, že se během spaní nebudete probouzet kvůli vyhledání ,,své polohy“.Matrace je kombinací vysoce elastické pěny, která je velice pružná, a termoelastic... Více

Porovnat ceny  od 2 759  v 1 obchodě

Popis zboží Termoelastická matrace Sevilla - 200x90 cm

Termoelastická matrace Sevilla díky svým jedinečným vlastnostem poskytuje maximální pohodlí během spaní a relaxace. Vlivem tepla a váhy těla se mění pružnost a tvar matrace. Tyto vlastnosti zaručí, že se během spaní nebudete probouzet kvůli vyhledání ,,své polohy“.

Matrace je kombinací vysoce elastické pěny, která je velice pružná, a termoelastické pěny, která reaguje na teplo a váhu těla. Poskytuje oporu páteři, nezpůsobí tlak na vnitřní orgány a cévy. V průběhu spánku není krevní oběh blokován, a tak nedochází k efektu „studených nohou“ ani k přehřátí organismu.

Matrace má tloušťku 11 cm (5 cm elastické, 5 cm termoelastické vrstvy, 1 cm potah).

Potah, velice příjemný na dotek, je vyroben z kvalitního polyesterového materiálu (gram. 180g/m2). Lze ho prát do teploty 60°C. Má antialergické vlastnosti. Pro lepší ventilaci a zlepšení pohodlí spánku je potah prošíván vlákny, která zajišťují provzdušení matrace.