Pouzdra k mobilním telefonům Dicota

Dnes vám nabízíme 28 produktů v kategorii Pouzdra k mobilním telefonům - Dicota. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Dicota DataBox Allround XL N15328A

Pouzdra k mobilním telefonům

DICOTA DataBox Allround XL DataBox Allround XL Pilotní kufr pro notebook a tiskárnu. Praktické a elegantní řešení - nyní i pro 17” notebook Osvědčený DataBox Allround je nyní dostupný i v provedení DataBox Allround XL pro 17" notebooky. Díky tomuto praktickému a pevnému hliníkovému kufru, můžete pracovat sebejis-tě a rychle kdykoli a kdekoli se zaručen...

Dicota Hard Cover for iPhone 4 and iPhone 4S

Pouzdra k mobilním telefonům

Ochranný obal pro iPhone 4/iPhone 4S vyrobený z nárazuvzdorného tvrdého plastu. Na iPhone se nandá jednoduchým nacvaknutí­m.

...

Dicota Hard Cover - pro iPhone 5

Pouzdra k mobilním telefonům

Tento kryt se přimkne pevně na zadní část vašeho iPhone 5. Vyroben z pevného a odolného plastu kryt přesně kopíruje a dokonale sedne na váš iPhone.

  • Barva: Růžová
  • Hmotnost: 0,016kg
  • Určeno pro: iPhone 5/5

Stylový vzor přidá vašemu zařízení osobitý nádech. Kryt má otvory pro všechny porty a tlačítka, takže jeho použitím...

Dicota PadSkin - šedý

Pouzdra k mobilním telefonům

Dicota PadSkin natěsno obalí Váš iPAD 2 a ochrání jej před škrábanci a poškozením. Pouzdro je vyrobeno z odolného neoprenu a obalí iPAD bez toho, že by nějak výrazně zvětšilo jeho objem.

...

Dicota Hard Cover pro iPhone 4

Pouzdra k mobilním telefonům

Ochranný obal pro iPhone 4/iPhone 4S vyrobený z nárazuvzdorného tvrdého plastu. Na iPhone se nandá jednoduchým nacvaknutím. Nedojde k žádnému omezení funkčnosti, stále jsou dostupné všechny ovládací prvky, fotoaparát přístroje, atd.

  • Specifikace
  • * Materiál: pevný plast
  • * Hmotnost: 0,01 k
...