Adobe Premiere Elements 12 MP ENG FULL

Premiere Elements 12 (MP = WIN + MAC). Anglická verze. Obohaťte své tvůrčí představy o úpravy videí, které jsou natolik intuitivní a automatizované, že film skoro vytvoří za vás. Pomocí speciálních efektů a asistence v aplikaci vytvářejte zábavné filmy, které ohromí vaši rodinu a přátele. A nyní si s sebou můžete vzít svá videa vytvořená v aplikaci... Více

Porovnat ceny  od 2 157  v 1 obchodě

Popis zboží Adobe Premiere Elements 12 MP ENG FULL

Premiere Elements 12 (MP = WIN + MAC). Anglická verze. Obohaťte své tvůrčí představy o úpravy videí, které jsou natolik intuitivní a automatizované, že film skoro vytvoří za vás. Pomocí speciálních efektů a asistence v aplikaci vytvářejte zábavné filmy, které ohromí vaši rodinu a přátele. A nyní si s sebou můžete vzít svá videa vytvořená v aplikaci Elements, ať jdete kamkoli, ve smartphonu nebo tabletu. VYlEPŠENO přátelské a intuitivní prostředí – Díky velkým výrazným ikonám a praktickému pruhu akcí jsou organizování, úpravy, vytváření a sdílení rychlejší a jednodušší. Podle svých potřeb můžete vybrat rychlé nebo expertní režimy úprav. NOVINKA noste svá videa všude s sebou – Nyní máte možnost snadno prohlížet, znovu prožívat a sdílet videa vytvořená v aplikaci Elements ve smartphonu a tabletu. Můžete také prohlížet videa pořízená pomocí smartphonu a tabletu v aplikaci Elements.* NOVINKA učení během používání – Asistované úpravy vám pomohou osvojit si pokročilé technologie úprav s využitím integrovaných výukových videí. Zvládněte vytváření filmů během pár okamžiků. VYlEPŠENO Hollywoodské efekty a styl – Objevte více filmových vzhledů (Komiks, Trinity, Minulost, přechodový efekt) a dodejte tak svým filmům efekty a styly Hollywoodu. VYlEPŠENO obohacení filmů hudbou – vylepšete video o více než 50 hudebních podkladů. Nyní můžete snadno sdílet filmy pořízené v aplikaci Elements ve sdílených albech a prohlížet je ve smartphonu nebo tabletu.* Výběr důvěryhodného řešení –Dodejte svým filmům vizuální hloubku a různorodost přidáním digitálních a naskenovaných fotografií. Učiňte tak pomocí jednoho výkonného a snadno použitelného produktu – používejte na veškerou práci s videem software Adobe Premiere Elements 12. K dispozici jsou nové motivy. Časová úspora s inteligentními automatizovanými možnostmi – Nechte software automaticky opravit roztřesený záznam a problémy s barvou a osvětlením či oříznout nepovedené záběry. Umí také vyvážit zvukové prvky a zajistit tak vašemu filmu zvuk v profesionální kvalitě. Snadné vytváření filmů pouhým přetažením myší – Přetahujte miniatury klipů, přechody a efekty a rychle tak vytvořte příběh v režimu rychlých úprav. Pak klipy ořízněte a rozdělte, přetáhněte filtry a efekty, vytvářejte efekty obrázek v obrázku, napište titulky a text přímo na obrazovku a provádějte další akce.

Vyžaduje připojení k internetu. Tento produkt může integrovat určité služby společnosti Adobe nebo jiných výrobců poskytované online („online služby“) nebo k nim umožňovat přístup. Online služby jsou k dispozici pouze uživatelům starším 13 let a vyžadují souhlas s dalšími podmínkami použití a zásadami ochrany osobních údajů online společnosti Adobe (další informace na adrese www.adobe.com/go/terms_cz). Online služby nejsou dostupné ve všech zemích a jazycích, mohou vyžadovat registraci uživatele a jejich poskytování může být částečně nebo úplně změněno či ukončeno bez předchozího upozornění. Služby mohou být zpoplatněny nebo mohou vyžadovat předplatné.