Farlin Kojenecká láhev široké hrdlo 3měsíce PP-805-2 270ml

Farlin Kojenecká láhev široké hrdlo 3měsíce PP-805-2 je kojenecká láhev se širokým hrdlem vyrobená z materiálu, který neobsahuje Bisphenol A (BPA). Vhodná pro děti od 3 měsíců.Kojenecká láhev široké hrdlo 3měsíce obsahuje speciální protikolikový dudlík se zesílenou savičkou proti prokousnutí.Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození n... Více

Porovnat ceny  od 149  v 1 obchodě

Popis zboží Farlin Kojenecká láhev široké hrdlo 3měsíce PP-805-2 270ml

Farlin Kojenecká láhev široké hrdlo 3měsíce PP-805-2 je kojenecká láhev se širokým hrdlem vyrobená z materiálu, který neobsahuje Bisphenol A (BPA). Vhodná pro děti od 3 měsíců.

Kojenecká láhev široké hrdlo 3měsíce obsahuje speciální protikolikový dudlík se zesílenou savičkou proti prokousnutí.

Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí. Nenechávejte dudlík na přímém slunci, v blízkosti zdroje tepla nebo v desinfekci (sterilizačním roztoku) déle než je doporučeno, protože může dojít ke změknutí dudlíku. Před prvním a po každém dalším použití vložte dudlík na 5 min do vroucí vody nebo sterilizujte. Nenechávejte nápoje delší dobu v láhvi.

Nikdy nepoužívat dudlík jako šidítko. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu potravy. Pokud se součásti nepoužívají, odstraňte je z dosahu dítěte. Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz.