Spray pro děti Nivea BABY F20

Dětský barevný sprej na opalování obsahuje speciálně dlouhodobě voděodolné složení pro děti s optimálně vyváženým poměrem UVA a UVB filtrů, které chrání zdraví jemné a citlivé dětské pokožky.Jak používatNaneste v dostatečném množství na pokožku před sluněním. Aplikaci během dne pravidelně opakujte, zejména po plavání nebo setření ručníkem. Doba půs... Více

Porovnat ceny  od 309  v 1 obchodě

Popis zboží Spray pro děti Nivea BABY F20

Dětský barevný sprej na opalování obsahuje speciálně dlouhodobě voděodolné složení pro děti s optimálně vyváženým poměrem UVA a UVB filtrů, které chrání zdraví jemné a citlivé dětské pokožky.

Jak používatNaneste v dostatečném množství na pokožku před sluněním. Aplikaci během dne pravidelně opakujte, zejména po plavání nebo setření ručníkem. Doba působení se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Spray pro děti Nivea BABY F20
  • lehce roztíratelná barevná emulze zajistí rovnoměrné nanesení na pokožku,
  • Vyvážený poměr UVA a UVB filtrů je v souladu s doporučením EU.
  • Náš tipDoporučujeme kombinovat s dalšími výrobky řady Sun Kids.

UpozorněníBarevný nádech mléka po rozetření mizí. Vyvarujte se nadměrného působení přímého poledního slunce! Doba působení se opakovanou aplikací neprodlužuje. Chraňte děti před slunečním zářením oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření! Vyhněte se přímému kontaktu s oblečením a tvrdými povrchy, může zanechat stopy.

Další popis produktu Spray pro děti Nivea BABY F20

Nivea Sun Kids Spray SPF20 kosmetika 200ml Dětský barevný sprej na opalování Nivea Sun Kids Spray SPF20.Speciální a dlouhodobé složení dětského spreje na opalování Nivea Sun Kids Spray SPF20 poskytuje dětské pokožce okamžitou ochranu před spálením a poškozením. Barevná emulze zajistí rovnoměrné nanesení na pokožku. Po rozetření zabarvení zmizí.