HP 91 Black photografic DJ Ink Cart

Tiskněte s HPInteligentní řešení originálních inkoustových kazet HP poskytuje řadu funkcí šetřících čas, včetně upozornění na nutnost výměny kazet. 775ml kazety udržují vysokou produktivitu a trojitá balení inkoustových kazet nabízí další úspory.Popis produktuDíky bezproblémovému tisku pomocí originálního spotřebního materiálu HP se vyhnete pokusům... Více

Porovnat ceny  od 17 043  v 7 obchodech

Popis zboží HP 91 Black photografic DJ Ink Cart

Tiskněte s HPInteligentní řešení originálních inkoustových kazet HP poskytuje řadu funkcí šetřících čas, včetně upozornění na nutnost výměny kazet. 775ml kazety udržují vysokou produktivitu a trojitá balení inkoustových kazet nabízí další úspory.

HP 91 Black photografic DJ Ink Cart

Popis produktuDíky bezproblémovému tisku pomocí originálního spotřebního materiálu HP se vyhnete pokusům a omylům, které vás stojí čas. Fotografické inkousty HP jsou navrženy a testovány společně s tiskárnou, aby poskytovaly konzistentní vynikající výsledky napříč širokou škálou médií.

Další popis produktu HP 91 Black photografic DJ Ink Cart

Trojité balení fotografických černých inkoustových kazet HP 91 nabízí konzistentní výsledky vysoké kvality, s brilantními barvami a výraznými liniemi. S originálními kazetami HP a pigmentovými inkousty Vivera se můžete spolehnout na bezproblémový tisk.

Jiný popis produktu

  • Spotřební mat. k periferiím,
  • Tisková technologie: Inkoustová,
  • Typ produktu spotřebního materiálu: Černá cartridge/toner/pásk