Micronet 1000BASE-LX MiniGBIC SFP Module M363B-10

1000BASE-LX MiniGBIC modul, 1310nm 1,25 Gb / s, Single Mode, 10 kmIEEE802.3z, 1000BASE-LX1310 nm (1280 ~ 1340 nm)SMF, 9 / 125 µm: 10kmLC Duplex ConnectorLaser třídy 1, EN 60825-1Provozní vlhkost: 10% ~ 85...

Porovnat ceny  od 1 322  v 3 obchodech

HyperZboží doporučuje

Micronet 1000BASE-LX MiniGBIC SFP Module M363B-10 info o obchodu STOLNÍ POČÍTAČE CZ skladem 1 322 Kč Do obchodu www.stolnipocitace.cz
Micronet 1000BASE-LX MiniGBIC SFP Module M363B-10 info o obchodu JIHACOM.cz skladem 2 272 Kč Do obchodu www.jihacom.cz