TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

IEEE 802.3ab a IEEE 802.3zUmožňuje konfiguraci přepínače Vynucený / automatického režimu přenosu pro port FX.Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km.K čemu Slouží tento produktMC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl Navrženy podle... Více

Porovnat ceny  od 822  v 9 obchodech

HyperZboží doporučuje

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter (MC200CM) info o obchodu Comfor.cz skladem 1 471 Kč Do obchodu www.comfor.cz
Konvertor TP-Link MC200CM Konvertor, 1000 mbps Ethernet / optika multi-mode MC200CM info o obchodu provyt.cz skladem 1 471 Kč Do obchodu www.provyt.cz
TP-LINK MC200CM info o obchodu vypocetnitechnika.eu skladem 822 Kč Do obchodu eshop.vypocetnitechnika.eu
TP-Link MC200CM - Gigabitový Konvertor SC/RJ45; MC200CM info o obchodu ExaSoft Holding a.s. skladem 1 170 Kč Do obchodu www.exasoft.cz
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter info o obchodu Galaxie dostupnost neznámá 1 173 Kč Do obchodu www.galaxie-mobil.cz
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter info o obchodu STOLNÍ POČÍTAČE CZ skladem 1 175 Kč Do obchodu www.stolnipocitace.cz
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter info o obchodu JIHACOM.cz skladem 1 202 Kč Do obchodu www.jihacom.cz
TP-LINK MC200CM Gigabitový optický konvertor, (1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-SC mode fiber Converter, Full-duplex) info o obchodu AZ-europe.eu expedice do týdne 1 424 Kč Do obchodu az-europe.eu
Konvertor TP-Link MC200CM Konvertor, 1000 mbps Ethernet / optika multi-mode MC200CM info o obchodu levna-vypocetni-technika.cz skladem 1 469 Kč Do obchodu www.levna-vypocetni-tec...