TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter

MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen pro použití s multirežimovým/jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC. Využívá vlnovou délku... Více

Porovnat ceny  od 423  v 9 obchodech