PC skříně

  • Cena
  • Výrobce
    • Více...

Dnešní nabídka kategorie PC skříně nabízí porovnání cen u více než 1600 druhů zboží předních výrobců. Porovnejte akční i běžné ceny obchodů.

Cisco WAP551-E-K9 Single Radio 450Mbps AP with PoE

The Cisco 500 Series access points use selectable or concurrent dual-band radios for improved coverage and user capacity. Gigabit Ethernet LAN interfaces with Power over Ethernet...

Storm case bigtower STRYKER

CM STORM case bigtower STRYKER, ATX, USB3.0, bez zdroje, whiteStylish black and white design with mesh front panel provides constant coolingTop ultra-strong carrying handle with...

BRI modul pro ústředny mPBX– 2xBRI port pro 2xISDN

Modul disponuje dvěma BRI porty pro připojení 2 digitálních ISDN2 linek (4 kanály). BRI porty lze podobně jako u portů FXO využít také jako záložní kanál při výpadku internetového...

Chieftec SST-3141SAS interní box do3x5,25" pro 4x SAS/SATA 3.5" HDD

Tento SAS / SATA interní box je navržen a vyroben z kvalitního materiálu, který udrží vložené HDD / SSD chladné. Box je Plung and Play kompatibilní, šetří místo a má mechanismus...

Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC

Popis zařízeníCisco Small Business MGBSX1 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC))Typ zařízeníTransceiver modul SFP (mini-GBIC) - LCProvedeníModul plug-inTyp...

Fractal Design Node 605

*ATX, microATX, Mini ITX, DTX kompatibilita*7 rozšiřujících slotů*4 - podporuje buď 2,5 "nebo 3,5" HDD / SSD*1 slim-line ODD (podporováno pouze s mATX nebo menší základní...

Allied Telesis SC media conv.MM 2km AT-MC102XL

Media konvertor - převod z 100Base-TX na 100Base-FX (SC konektory, MM vlákno, dosah 2km), AT-MC102XL.Features of the AT-MC102XL (v4)* Half & Full Duplex operation* Transparent to...

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on multimode fiber.HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)1...

Cisco SPA122 - 2 port Phone Adapter with Router

The Cisco SPA122 ATA with Router combines VoIP services with an internal router for LAN connectivity. Easy to install and use, it works over an IP network to connect analog phones...

Cisco SPA112 - 2 port Phone Adapter

The Cisco SPA112 2 Port Adapter enables high-quality VoIP service with a comprehensive feature set through a broadband Internet connection. Easy to install and use, it works over...

19'polička perforovaná 1U/850mm, max.nosnost 150kg

Vzhledem k výrobnímu cyklu společnosti Triton je někdy obtížné jednoznačně vyjádřit přesnou dostupnost.Vždy se snažíme vyjít vstříc, ověřením dostupnosti, nabídkou náhrady, v...

19'polička perforovaná 1U/650mm, max.nosnost 150kg

Vzhledem k výrobnímu cyklu společnosti Triton je někdy obtížné jednoznačně vyjádřit přesnou dostupnost.Vždy se snažíme vyjít vstříc, ověřením dostupnosti, nabídkou náhrady, v...

Zalman case minitower T4

Počítačová skříň Zalman T4 určená pro menší základní desky typu Micro ATX a mini ITX vyniká kompaktními rozměry, přesto umožňuje uložení vysoce výkonných komponent.Děrovaný kryt...

19" polička A1 s perforací 550mm

V porovnání se standardní policí má tento typ nižší nosnost, ale v rozvaděči nezabírá 1U.Díky své konstrukci tak umožňuje plné využití instalačních pozic v rozvaděči. Takové...

Akasa kontrolní panel 3,5" hliníkový

Vestavný panel Akasa nabízí ovládací prvky pro řízení výkonu trojice ventilátorů ve skříni PC. Elegantní provedení z broušeného hliníku bude dokonale ladit k vaší počítačové...

Elite 120 Advance,USB 3.0

The Cooler Master Elite 120 Advanced is and ultra compact case with support for Full Size High-End Desktop components. Other than conventional Mini ITX cases, The Elite 120...

Midi In-Win Mana 136 black/USB2.0/USB3.0/HD audio

Skvělá rozšiřitelnost a flexibilitaS podporou až 11 jednotek je možné dosáhnout maximální rozšiřitelnosti. Tool-free design a dva SATA HDD Ez-swap moduly zaručí bezproblémovou...

Elite 330U,ATX,all in

CoolerMaster case miditower Elite 330U,ATX,all in black,bez zdroje* Model: RC-330U-KKN1-BK* Rozměry: 495 x 427 x 193 mm* Hmotnost: 4.6 kg* Materiál: Kovové tělo, ABS plast*...

Elite 310,ATX,black blue

Počítačová skříň Cooler Master Elite 310. Jedná se o full ATX midi-tower určený pro základní desky podporující platformu Intel i AMD. Mimo formátu ATX je deska kompatibilní i s...