PC skříně

  • Cena
  • Výrobce
    • Více...

Dnešní nabídka kategorie PC skříně nabízí porovnání cen u více než 1600 druhů zboží předních výrobců. Porovnejte akční i běžné ceny obchodů.

Nástěnný rack RUA 15U/500mm odn.boč+skl.dv

Jednodílný svařovaný rozvaděč s odnímatelnými bočnicemi s krytím IP30, nosnost při správném zavěšení 30 kg. Dveře celoskleněné s bezpečnostním tvrzeným sklem 4 mm.Triton RUA 19"...

ZyXEL Business AP NWA1123-NI

The ZyXEL NWA1120 Series is a standard-based, SNMP-managed 802.11n PoE Access Point (AP) with data rates of up to 300 Mbps per port or up to 600 Mbps of combined dual-band data...

ZyXEL SFP BX1310-10-D (91-010-223001B)

SFP BX1310-10 (Single-Mode) WDM pro obousměrnou komunikaci přes 1 vlákno*TX:1310nm, RX:1490nm, 10km*podpora DDMI...

Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 12U (š)600x

Dvoudílný rozvaděč RBA je velmi úspěšnou verzí nástěnných rozvaděčů. Otvíratelné části rozvaděče umožňují snadný přístup k instalovaným zařízením.Rozvaděč má robustní svařovanou...

Micronet Gigabit MM Media Converter SC 550m SP364

SP364 series Gigabit media converters extends legacy twisted-pair network via fiber-optic cable with no performance degradation, and provides higher bandwidth demand. The...

ZyXEL SFP BX1490-10-D (91-010-224001B)

SFP BX1490-10 (Single-Mode) WDM pro obousměrnou komunikaci po jednom vlákně,*TX:1490nm, RX:1310nm, 10km*podporuje DDMI...

Síťový multifunkční UTP kabel tester RJ45

Tento jednoduchý tester umožňuje kontrolu správného zapojení kabelu, zkraty, špatné zapojení. Lokalizuje chyby na trase kabelu. Zpracovává údaje na kabelech typu 5e, 6 a...

Nástěnný rozvaděč jednodílný 9U/395mm plech.dveře

Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží.TRITON 19"rozvaděč jednodílný 9U/400mm plechové...

Síťový tester na UTP kabely a sítě

Součástí testovací sady na UTP kabely a sítě je samotný tester, detekční sonda, testovací kabely RJ45, RJ11 a s krokodýl konektory, sluchátka. . Elegantní a profesionální...

Nástěnný rozvaděč jednodílný 4U/395mm plech.dveře

Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží.TRITON 19"rozvaděč jednodílný 4U/400mm plechové...

Měřící přístroj na BNC, RJ45

LANtest je jednoduché měřicí zařízení, které je schopno odhalit chybně zapojenou nebo přerušenou kabeláž – tj. tento měřicí přístroj dokáže detekovat chybné zapojení vodičů, a to...

Cisco AIR-PWRINJ5= (AIR-PWRINJ5=)

Popis výrobku Cisco Aironet Power Injector - napáječ - 15.4 WattTyp zařízení Napáječ - externíVstupní napětí AC 100-240 VInstalovaný výkon 15.4 WattVýstupní...

Micronet 1000BASE-LX MiniGBIC SFP Module M363B-10

1000BASE-LX MiniGBIC modul, 1310nm 1,25 Gb / s, Single Mode, 10 kmIEEE802.3z, 1000BASE-LX1310 nm (1280 ~ 1340 nm)SMF, 9 / 125 µm: 10kmLC Duplex ConnectorLaser třídy 1, EN...

Aten modul CPU PS/2 pro KH-1508/1516/2508/2516

Modul pro připojení PS/2 PC ke KH1508/1516- pro připojení jednoho PC do přepínače- v setu montážní držák do racku- pro PS/2 počítač- Video rozlišení až 1280 x 1024 na 40m (130');...

Univerzální kabel tester 5 in 1

Univerzální kabel tester 5 in 1 - RJ45, RJ11, kabel BNC, USB a 1394, Český návod.Univerzální kabelový tester 5 in 1 - pro mnohá využití. Indikace LED diodami... Určeno pro RJ45,...

POE Patch panel 19" UTP cat.5e 12p 1U Black

Profesionální panel, který v sobě integruje 12 pasivních PoE injektorů a je tak vhodný pro napájení až dvanácti zařízení s integrovaným PoE extraktorem. Jedná se o velmi vhodné...

19" Patch panel Solarix 12 x RJ45 CAT5E UTP černý

Nestíněné patch panely produktové řady Solarix – kategorie 5E jsou dodávány v provedení 12, 24 a 48 portů RJ45 a jsou osazeny moduly s duální IDC svorkovnicí typu 110/Krone. Každý...

Kleště UTP RJ45/ RJ12/RJ11 PROFI s račnou

Kleště UTP RJ45/RJ12/RJ11 masivní, s račnou přímé, součásti i ořezávač izolace. Profesionální kleště určené pro 8/6/4 žilové UTP kabely. Tyto kleště jsou vybaveny kloubovým...

19' polička A4 perforovaná 1U/850mm

Představujeme Vám novou 19-ti palcovou polici RAB-UP-XXX­-A4. Inovací jsou integrované podpěry zapuštěné do vnitřku police tak, aby tvořily kompaktnější rozměry při dopravě a...