Uniroyal RainSport 3 FR 215/50 R17

Letní pneumatika Uniroyal Rainsport 3 je vysoce komfortní pneumatika s nejmodernějšími technologiemi. Jak je tomu již zvykem, pneumatiky Uniroyal se specializují na jízdu na mokru a za deště. Uniroyal Rainsport 3 překonala všechny předchůdce a na mokré vozovce je přímo brilantní. Hlavní příčinu takového úspěchu přičítá tato pneumatika takzvané... Více

Porovnat ceny  od 2 401  v 1 obchodě

Technické specifikace

Šířka 245
Profil 40
Konstrukce R
Průměr 18
Index rychlosti Y (300 km/h)
Index nosnosti 93 (630 kg)
Druh letní

Popis zboží Uniroyal RainSport 3 FR 215/50 R17

Letní pneumatika Uniroyal Rainsport 3 je vysoce komfortní pneumatika s nejmodernějšími technologiemi. Jak je tomu již zvykem, pneumatiky Uniroyal se specializují na jízdu na mokru a za deště. Uniroyal Rainsport 3 překonala všechny předchůdce a na mokré vozovce je přímo brilantní. Hlavní příčinu takového úspěchu přičítá tato pneumatika takzvané "žraločí kůži" ve dvou obvodových drážkách. Vývojáři se nechali inspirovat plavkami Speedo, jejichž povrch zvládá odpor vody lépe než klasické materiály, což vedlo až k zákazu těchto plavek na závodech. U pneumatik povrchová úprava "žraločí kůže" pomáhá snižovat vodní turbulence a urychluje odvod vody z pneumatiky.

Kromě výborných výsledků na vodě tato pneumatika také přináší velice dobrou vodivost a tím ulehčuje řízení a průjezd zatáčkou.