Baterie do mobilních telefonů Samsung

Dnes vám nabízíme 17 produktů v kategorii Baterie do mobilních telefonů - Samsung. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Samsung sada pro bezdrátové nabíjení pro S4

Baterie do mobilních telefonů

Dobíjejte Samsung Galaxy S4 pouhým položením telefonu na podložku. Díky této nabíjecí podložce a zadnímu krytu je to možné. Samsung Galaxy S4 i9505podporuje QI standardNabíječka do el. sítě bezdrátové podložky není součástí balení.

...

Samsung EB-PN915BL záložní baterie 11300mAh

Baterie do mobilních telefonů

Power bank Samsung EB-PN915BLE 11 300mAh je opatřena USB výstupem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem, vyrobena je v krásné modré barvě. Záložní zdroj Samsung EB-PN915BLE má kapacitu 11 300 mAh, a bez problémů dobije baterii vašeho telefonu minimálně třikrát opravdu kdekoliv.

...

  • 1

Samsung

Společnost Samsung, jihokorejský nadnárodní konglomerát se sídlem v Soulu, je globálním lídrem v oblasti digitálních, komunikačních a informačních technologií a elektrických spotřebičů. Samsung jako obchodní společnost založil roku 1938 podnikatel Lee Byung-Chul. Zpočátku se společnost zaměřovala na maloobchod, zpracování potravin a textilu, později na cenné papíry a pojištění. Až ke konci 60. let vstoupila na pole elektroniky, o 10 let později i do oblasti stavebnictví a lodního průmyslu. Od roku 1990 Samsung globalizuje svoji činnost, zaměřuje se na výzkum elektroniky a vyrábí zejména mobilní telefony a polovodiče, které představují jeho nejdůležitější zdroj příjmů. Od roku 2000 se společnost zabývá výzkumem a vývojem digitálních technologií a stává se předním světovým průkopníkem v tomto odvětví. Společnost Samsung představuje nejsilnější segment hospodářského vývoje Jižní Koreje a má tak silný vliv i na tamní politiku, kulturu a média.