Brašny a batohy Samsung

Dnes vám nabízíme 3 produktů v kategorii Brašny a batohy - Samsung. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Brašny a batohy

Obaly Verbatim Folio Note a Folio Tab pre tablety Galaxy Note/Tab. Obaly zaisťujú perfektnú ochranu proti poškriabaniu a pádom a dá sa jednoducho zložiť na stojan.

Tento obal drží tablet pevne na mieste vďaka integrovanej kolíske a ponúka úplný prístup ku všetkým tlačidlám, bez toho aby ste ho museli z tabletu skladať.

  • Verbatim, Obal Sams...

  • 1

Samsung

Společnost Samsung, jihokorejský nadnárodní konglomerát se sídlem v Soulu, je globálním lídrem v oblasti digitálních, komunikačních a informačních technologií a elektrických spotřebičů. Samsung jako obchodní společnost založil roku 1938 podnikatel Lee Byung-Chul. Zpočátku se společnost zaměřovala na maloobchod, zpracování potravin a textilu, později na cenné papíry a pojištění. Až ke konci 60. let vstoupila na pole elektroniky, o 10 let později i do oblasti stavebnictví a lodního průmyslu. Od roku 1990 Samsung globalizuje svoji činnost, zaměřuje se na výzkum elektroniky a vyrábí zejména mobilní telefony a polovodiče, které představují jeho nejdůležitější zdroj příjmů. Od roku 2000 se společnost zabývá výzkumem a vývojem digitálních technologií a stává se předním světovým průkopníkem v tomto odvětví. Společnost Samsung představuje nejsilnější segment hospodářského vývoje Jižní Koreje a má tak silný vliv i na tamní politiku, kulturu a média.