Multifunkční zařízení Samsung

Dnes vám nabízíme 2 produktů v kategorii Multifunkční zařízení - Samsung. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Samsung SL-M2070FW

Multifunkční zařízení

Tiskárna, se kterou je váš inteligentní telefon ještě inteligentnějšíS multifunkční tiskárnou Samsung Xpress M2070FW můžete bezdrátově tisknout a bez problémů sdílet. Díky funkcím tisku, kopírování, skenování a faxování vám tiskárna M2070FW nabízí flexibilitu bez hranic. Široká nabídka inovativních funkcí, jako je například kopírování dokladů, kopírování ...

Samsung SL-M2070

Multifunkční zařízení

Díky flexibilitě funkcí 3 v 1 vám multifunkční tiskárna Samsung M2070 pomůže zefektivnit pracovní postupy a zajistí, že tiskové operace ve vaší kanceláři budou probíhat tak efektivně, jak je to jen možné.

...

  • 1

Samsung

Společnost Samsung, jihokorejský nadnárodní konglomerát se sídlem v Soulu, je globálním lídrem v oblasti digitálních, komunikačních a informačních technologií a elektrických spotřebičů. Samsung jako obchodní společnost založil roku 1938 podnikatel Lee Byung-Chul. Zpočátku se společnost zaměřovala na maloobchod, zpracování potravin a textilu, později na cenné papíry a pojištění. Až ke konci 60. let vstoupila na pole elektroniky, o 10 let později i do oblasti stavebnictví a lodního průmyslu. Od roku 1990 Samsung globalizuje svoji činnost, zaměřuje se na výzkum elektroniky a vyrábí zejména mobilní telefony a polovodiče, které představují jeho nejdůležitější zdroj příjmů. Od roku 2000 se společnost zabývá výzkumem a vývojem digitálních technologií a stává se předním světovým průkopníkem v tomto odvětví. Společnost Samsung představuje nejsilnější segment hospodářského vývoje Jižní Koreje a má tak silný vliv i na tamní politiku, kulturu a média.