Rohová rozkládací sedací souprava Linda

Nová moderní rohová sedací souprava LINDA nabízí možnost rozložení lůžka na KAŽDODENNÍ SPANÍ a dále úložný prostor. Rozkládání je velmi jednoduché díky automatu, který téměř vše udělá za vás. Sedací soupravu lze objednávat jak v pravém, tak v levém provedení. Nově nabízíme tuto sedací soupravu i ve tvaru "U". Pohodlnost sedáků zajišťují bonelové pružiny... Více

Porovnat ceny  od 10 660  v 1 obchodě

Popis zboží Rohová rozkládací sedací souprava Linda

Nová moderní rohová sedací souprava LINDA nabízí možnost rozložení lůžka na KAŽDODENNÍ SPANÍ a dále úložný prostor. Rozkládání je velmi jednoduché díky automatu, který téměř vše udělá za vás. Sedací soupravu lze objednávat jak v pravém, tak v levém provedení. Nově nabízíme tuto sedací soupravu i ve tvaru "U". Pohodlnost sedáků zajišťují bonelové pružiny v kombinaci s polyuretanovou pěnou. Na opěráky jsou použity polštáře s polyuretanovou výplní (granulát).

  • Funkce sedací soupravy
  • ROZKLÁDÁNÍ NA LŮŽKO, ÚLOŽNÝ PROSTOR
  • Možné varianty (kombinace)
  • - pravá nebo levá
  • Výběr potahu sedací soupravy

Potahové látky jsou rozděleny do několika cenových skupin. Potahové látky vám zašleme na požádání.

Odstníny barev potahových látek se ve skutečnosti mohou trochu lišit, záleží na nastavení monitoru, stáří monitoru atd. Potahové látky si můžete prohlédnout na našich prodejnách. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.