Kuchyňské nože Tescoma

Dnes vám nabízíme 140 produktů v kategorii Kuchyňské nože - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma Presto 7 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Otvírák číšnický PRESTO za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Otvírák číšnický PRESTO Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma DELÍCIA

Kuchyňské nože

Kolečko ze žáruvzdorného nylonu (210°C) je vynikající pro krájení v nádobí s antiadhezním povlakem, jehož povrch nepoškodí.

...

Tescoma PRESIDENT

Kuchyňské nože

TESCOMA Hmoždíř PRESIDENT za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Hmoždíř PRESIDENT Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž na vodní meloun PRESTO TONE 30 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž na vodní meloun PRESTO TONE 30 cm červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž na vodní meloun PRESTO TONE 30 cm červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Krájec na cokoládu a lanýže PRESIDENT

Kuchyňské nože

Vynikající pro krájení čokolády a lanýžů na velmi jemné plátky s nastavitelnou tloušťkou. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli.

...

Tescoma Antiadhezní nože a škrabka PRESTO TONE

Kuchyňské nože

Nože a škrabka s antiadhezním povlakem jsou šetrné ke krájeným a loupaným pokrmům. Potraviny se k nepřilnavé čepeli nelepí, nože i škrabka se snadno čistí a jsou opatřeny ochranným pouzdrem pro bezpečné skladování. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, odolného plastu a kvalitního antiadhezního povlaku. Vhodné do myčky, nemyjte drátěnkami a prostředky...

Tescoma Nůž univerzální AZZA 9 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž univerzální AZZA 9 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž univerzální AZZA 9 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž porcovací PRESTO BIANCO 18 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO BIANCO 18 cm + DÁREK za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO BIANCO 18 cm + DÁREK Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž porcovací PRESTO TONE 18 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž Santoku PRESTO BIANCO 16 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO BIANCO 16 cm + DÁREK za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO BIANCO 16 cm + DÁREK Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž Santoku PRESTO TONE 16 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm, červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm, červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž kucharský PRESTO BIANCO 17 cm

Kuchyňské nože

Nože s antiadhezním povlakem jsou šetrné ke krájeným pokrmům. Potraviny se k nepřilnavé čepeli nelepí, nože se snadno čistí. Opatřeno ochranným pouzdrem pro bezpečné skladování, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, odolného plastu a kvalitního antiadhezního povlaku.

...

Tescoma Rádlo kombinované PRESIDENT

Kuchyňské nože

TESCOMA Rádlo kombinované PRESIDENT za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Rádlo kombinované PRESIDENT Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Krájec na ananas HANDY

Kuchyňské nože

TESCOMA Kráječ na ananas HANDY, Žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Kráječ na ananas HANDY, Žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Sekáček SONIC 16 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Sekáček SONIC 16 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sekáček SONIC 16 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Krájec na sýr PRESIDENT

Kuchyňské nože

TESCOMA Kráječ na sýr PRESIDENT za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Kráječ na sýr PRESIDENT Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž kucharský PRESTO TONE 13 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm, červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm, červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Rádlo PRESIDENT ø 35 mm

Kuchyňské nože

TESCOMA Rádlo PRESIDENT ¤ 35 mm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Rádlo PRESIDENT ¤ 35 mm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž univerzální HOME PROFI 13 cm

Kuchyňské nože

Tvarováno a broušeno pro maximální účinek při použití. Čepel je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, ergonomická rukojeť z tvrdého odolného plastu se třemi masivními nýty.

...

Tescoma Antiadhezní nuž na zeleninu PRESTO TONE 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž na zeleninu PRESTO TONE 12 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž na zeleninu PRESTO TONE 12 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.