Misky a mísy Tescoma

Dnes vám nabízíme 120 produktů v kategorii Misky a mísy - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma DELÍCIA 1l

Misky a mísy

Vynikající pro podávání dortů a moučníků, s posunovací lopatkou pro jejich snadné servírování na talíř. Vyrobeno z prvotřídního odolného nylonu, rukojeť z kvalitního plastu.

...

Tescoma Miska salátová velká GUSTITO 20x15 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska salátová velká GUSTITO 20x15 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska salátová velká GUSTITO 20x15 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska podélná 2 oddíly GUSTITO 24x7 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska podélná 2 oddíly GUSTITO 24x7 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska podélná 2 oddíly GUSTITO 24x7 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska kulatá GUSTITO ¤ 16 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska kulatá GUSTITO ¤ 16 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska kulatá GUSTITO ¤ 16 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska na kompot GUSTITO 14x10 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska na kompot GUSTITO 14x10 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska na kompot GUSTITO 14x10 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska univerzální hluboká GUSTITO 12x10 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska univerzální hluboká GUSTITO 12x10 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska univerzální hluboká GUSTITO 12x10 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Mísa nerezová DELÍCIA ¤ 16 cm

Misky a mísy

TESCOMA Mísa nerezová DELÍCIA ¤ 16 cm, 1.5 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Mísa nerezová DELÍCIA ¤ 16 cm, 1.5 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma DELÍCIA 1.5l

Misky a mísy

Vynikající pro pravidelné prokrojení těsta na povrchu jablečných a makových závinů a snadnou přípravu hřebínkových okrajů pečiva.

...

Tescoma PRESTO

Misky a mísy

TESCOMA Lžíce PRESTO za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Lžíce PRESTO Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska univerzální GUSTITO 12x10 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska univerzální GUSTITO 12x10 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska univerzální GUSTITO 12x10 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska na olivy GUSTITO 24x4 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska na olivy GUSTITO 24x4 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska na olivy GUSTITO 24x4 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska na dresink hluboká GUSTITO 12x7 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska na dresink hluboká GUSTITO 12x7 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska na dresink hluboká GUSTITO 12x7 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska na dresink GUSTITO 12x7 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska na dresink GUSTITO 12x7 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska na dresink GUSTITO 12x7 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma modré hrníčkové PRESTO

Misky a mísy

Vynikající pro přesné odměřování tekutin a sypkých hmot po hrníčcích 1/2 cup = 1/2 hrníčku (125 ml). Vyrobeno z odolného plastu, s kroužkem pro zavěšení.

...

Tescoma Mísa nerezová DELÍCIA ¤ 28 cm

Misky a mísy

TESCOMA Mísa nerezová DELÍCIA ¤ 28 cm, 8.5 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Mísa nerezová DELÍCIA ¤ 28 cm, 8.5 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Mísa nerezová DELÍCIA ¤ 24 cm

Misky a mísy

TESCOMA Mísa nerezová DELÍCIA ¤ 24 cm, 5.0 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Mísa nerezová DELÍCIA ¤ 24 cm, 5.0 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska do vodní lázně DELÍCIA

Misky a mísy

Vynikající pro přípravu pokrmů ve vodní lázni - čokoládových polev, krémů, rozpuštění másla, čokolády apod., pokrmy připravované ve vodní lázni se nepřipálí. Misku do vodní lázně s rozpouštěnou surovinou položte na rendlík o ¤ 14-18 cm naplněný cca 3 cm pod okraj horkou až mírně vřící vodou.

...

Tescoma PRESTO (420870)

Misky a mísy

Souprava pro snadné a rychlé obalování masa, ryb, sýrů, hub a zeleniny v trojobalu nebo těstíčku.

...

Tescoma GUSTITO 0.6l, s naběračkou

Misky a mísy

Vyrobeno z prvotřídního porcelánu, naběračka z odolného bukového dřeva. Vynikající pro uložení medu a jeho stylové podávání, objem 0,6 l (cca 800 g).

...

Tescoma Dóza na potraviny ONLINE

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny ONLINE za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny ONLINE Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.